15 Maj

Tani hosting w pełni profesjonalny. Możliwe?

Tani hosting – czy w przyzwoitej cenie można otrzymać profesjonalny, niezawodny, tani hosting dla naszego serwisu www? To pytanie zadawał sobie  niejednokrotnie pewnie niejeden z Was, stojących przed wyborem miejsca na swoją stronę internetową, czy też sklep internetowy. Czy dobry, profesjonalny hosting musi być drogi? Czy jednak tani hosting może być również zasługującą na zaufanie, kompleksową ofertą przygotowaną dla wymagającego klienta?

Tani hosting = dobry hosting?

tani hosting dla wordpressaDzisiaj chciałbym podzielić się z Wami opinią na temat hostingu z którego korzystam osobiście. Całkiem niedawno strona jak i oferowane usługi przeszły totalną metamorfozę stając się, w moim odczuciu, jeszcze bardziej niezawodne i przyjazne użytkownikowi. W ramach „nowej odsłony” strony zostały zaoferowane trzy, podstawowe warianty taniego hostingu. Postanowiłem skorzystać i wybrałem opcję najtańszą. Dlaczego akurat ten? Właściwie z dwóch powodów: interesował mnie niezawodny i tani hosting. Druga sprawa to ciekawość. Czy rzeczywiście to możliwe, by taki tani hosting był dobrym wyborem. Okazuje się, że może. W chwili obecnej, na wykupionym serwerze działają trzy serwisy. Nie zauważyłem by któryś z nich wolniej działał, bądź miał jakiekolwiek problemu w funkcjonowaniu.

Tani hosting także dla WordPress’a?

Zastanawiacie się pewnie czy owy tani hosting dobrze się spisze goszcząc stronę opartą o skrypt WordPress’a? Otóż okazuje się, że nie tylko. Dwie strony, które działają na silniku tego popularnego CMS’a działają, jak już wspomniałem wcześniej, bez zarzutu. Do tego trzecia witryna, serwis dla Konsumentów – Aktualna Gazetka Promocyjna – oparta o inny znany CMS Joomla! Również działa bez zarzutu. Obecnie trwają prace nad przywróceniem TestowegoSklepuInternetowego. Działał on na skrypcie PrestaShop w wersji 1.6. Podejrzewam, że również będzie działał niezawodnie. Jeśli by tak było, dopiszę poniżej odpowiednią notkę. Skąd jednak moje przekonanie, że tani hosting będzie również niezawodnym hostingiem?

Tani hosting = tak, dobry hosting!

Jesteś pewnie ciekawi jaki to hosting i ile kosztuje? Zerknijcie tutaj, a wszystkie potrzebne informacje będziecie mieli na wyciągnięcie ręki. Pokrótce:

 • Cena? Tani hosting, który wybrałem kosztował mnie jedynie 12 zł netto/rok.
 • Otrzymujemy m.in.: powierzchnia – 50 GB (!),
 • możliwość utworzenia 25 baz MySQL,
 • tyle samo możemy uruchomić serwisów www oraz posiadać taką liczbę adresów e-mail,
 • w ramach taniego hostingu otrzymujemy domeny .PL gratis.

Jest jeszcze coś co się mi szczególnie podoba!

Tani hosting bez limitu transferu!

Tak, tak. To możliwe. Nawet wybierając najtańszą opcję „Start” otrzymujemy hosting bez limitu transferu. Gdybyście mieli jeszcze jakiekolwiek wątpliwości czy warto wybrać tę ofertę, zachęcam do skorzystania 14-dniowego okresu testowego. Zupełnie bezpłatnie.

Warto również wspomnieć o bonusach, które na nas czekają. To nie tylko 6 bezpłatnych domen .pl. Zapraszam zaglądnąć po szczegóły.

Udostępnij ten wpis swoim Znajomym!
 • email
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Gadu-Gadu Live
 • Blogplay
 • Blip
 • Blogger.com
 • co-robie
 • Poleć
 • Drukuj

3 thoughts on “Tani hosting w pełni profesjonalny. Możliwe?

 1. Tani – nie może być dobry
  Dobry – nie może być tani

  Myślę, że trzeba znaleźć złoty środek 😉

 2. Dla mnie hosting za 12 zł na rok nie może być dobry. Jeśli chcesz mieć dobrą jakość trzeba trochę zabulić, chociaż to 50 zł.

 3. Wybieranie opcji najtańszej nie jest najlepszym rozwiązaniem, najlepszym jest wybranie taniego, DOBREGO hostingu:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *