Zalicytuj sobie! I naucz (się) pomagać!

W serwisie Wiadomości24.pl opublikowałem artykuł dotyczący licytacji przedmiotów, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie Marty Ledwoch. Poniżej treść tego artykułu. Zachęcam gorąco do wzięcia udziału w tej licytacji!

Organizatorzy Pikniku Rodzinnego, który odbył się 13 lipca br. na Dzikiej Plaży, nad Jeziorem Paprocańskim w Tychach, serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w licytacji fantów, które do tej pory nie zostały jeszcze zlicytowane, lub zostały dostarczone przez darczyńców w kolejnych dniach. Dochód z niej całkowicie zostanie przekazany na leczenie Marty Ledwoch i jej dojazdy do lekarzy.

Marta jest 23-letnią, samotnie wychowującą 5-letniego Kubusia matką. Niestety los jej nie oszczędził. Zachorowała na bardzo rzadki przypadek nowotworu kości.

Histiocytoza komórek Langerhansa to rzadki nowotwór należący wg klasyfikacji WHO z 2008 r. do grupy nowotworów komórek histiocytarnych i dendrytycznych. Jest ona definiowana jako nowotworowy rozrost komórek Langerhansa wykazujących ekspresję białek CD1a i S-100 oraz obecność ziarnistości Birbecka w badaniu ultrastrukturalnym. Klinicznie jest schorzeniem heterogennym obejmującym szerokie spektrum pacjentów, poczynając od chorych z pojedynczym ogniskiem osteolitycznym i korzystnym rokowaniem aż do chorych ze źle rokującym rozsiewem ogólnoustrojowym przypominającym białaczkę. Jego zaawansowane stadia prowadzą do przedwczesnej śmierci.

Więcej o samej Marcie na jej stronie: http://www.martaledwoch.pl.

Darczyńcy na licytację przekazali m.in. książki: Michael Azerrad – Bądź jaki bądź. Historia Nirvany, Kurt Cobain – Dzienniki (cena wywoławcza 10 zł), Saga Zmierzch (cała seria plus „Drugie Życie Bree Tanner” – 20 zł); płyty: płyta Juniora Stressa z autografem (20 zł), płyta Raisy Miszteli z autografem (20 zł), płyta DJ Tiesto (5 zł), płyta zespołu Omega (5 zł) oraz płyta Iry – Znamię (5 zł). Wśród fantów znajdziemy również m.in. obraz Madonny (10 zł), kubeczek z długopisem, breloczkiem i notesikiem od „Twoja Kasa”(5 zł), koszulka męska „Grube Lolo” w rozmiarze dużego XXL (30 zł), koszulka damska od serwisu NOL Tychy (10 zł), tunika z Very Mody (5 zł), ekskluzywny komplet pióra z długopisem w skórzanej oprawie (30 zł), puzzle (2 zł), a dla tych, którzy chcą rzucić palenie jest e-papieros (5 zł).

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 535 473 132 oraz mailowo: akcje.dla.marty@gmail.com.

Jest również możliwość wsparcia Marty dobrowolnymi wpłatami bezpośrednio na konto bankowe: 62 1050 1269 1000 0090 9143 4945 – ING Bank Śląski z dopiskiem dla Marty Ledwoch.

Więcej zdjęć można znaleźć w serwisach Facebook oraz Picassa.

Dodaj komentarz