„LITERAMUZ – audycja muzyczno-literacka”

W Tychach już od jakiegoś czasu działa i wciąż się rozwija Radio Tychy24. Wśród nowych propozycji dla słuchaczy pojawiła się audycja muzyczno-literacka „Literamuz”, która jest, jak piszą prowadzący ją Agata „Atka” Cichy i Maruda Wilon na oficjalnym fan page audycji, „poświęcona szeroko rozumianej literaturze, prozie i poezji, naszych rodzimych Twórców, Tych z dorobkiem literackim, jak i Tych, którzy jeszcze nie mieli swojego debiutu, jednak są znani ze swych utworów, szerokiej rzeszy znajomych.

Przybliżymy Ich twórczość i sylwetki, zapraszając do studia i oddając im głos, uważamy bowiem, że tylko autor najlepiej potrafi wyrazić prawdę w utworze zawartą. Dla nas słowo jest muzyką, a muzyka przemawia najgłębiej, nawet do tych, którzy niewrażliwi na słowo.

To idealne połączenie, dlatego nasza audycja będzie „symbiozą” obu, muzyki i słowa. Każdy z prezentowanych Twórców będzie mógł, nie tylko zaprezentować swoją twórczość literacką, ale również swoje fascynacje muzyczne, które sprawią, mamy nadzieję, że wieczór z LITERAMUZ będzie dla Każdego, mniej lub bardziej wyrafinowanego Słuchacza, wyjątkowym czasem „rozmowy”, bo literatura i muzyka, to rozmowa z Odbiorcą, do której serdecznie ZAPRASZAMY!”.

I mnie pozostaje serdecznie zaprosić, co niedzielę o godz. 19.00 do słuchania audycji w Radiu Tychy24.

Ten post ma jeden komentarz

  1. Agata

    Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!
    LITERAMUZ, Agata Atka Cichy i Maruda Wilon 🙂
    W najbliższej audycji powiemy o Tyskiej Stronie Poetyckiej – SŁUCHAJCIE NAS!

Dodaj komentarz