Blog Młodego Taty powstał przede wszystkim z myślą o Czytelnikach szukających sprawdzonych, prawdziwych, realnych opinii, oceny, pomocy na różnorakie tematy. Nie tylko te związane z rodzicielstwem, z tym jak sobie poradzić z obowiązkami ojca, taty, męża na co dzień. Tak, tak, mąż też ma swoje obowiązki 🙂

Podstrona „Współpraca” powstała celem umożliwienia ze mną kontaktu w temacie wspomnianej współpracy. Dlatego, będzie potrzebna:

  • Gotowość Państwa jak i Państwa produktu czy usługi, na szczerą, pozbawioną zbytecznych uśmieszków krytykę. Jako ojciec trójki dzieci w różnym wieku, przetestuję wszelkie dobra i ulepszenia, która kierują Państwa szczególnie do rodzin. Ale nie tylko. Wszelkie dodatki sprawiające, że nasze życie staje się po prostu łatwiejsze są również mile widziane. Podobnie zresztą jak męskie gadżety. Chętnie na stronach swojego blogu pozostawię swoich Czytelników z Państwa produktem czy usługą.
  • Chęć do zamieszczenia Państwa artykułów, treści dotykających niezwykle ważnych tematów dla polskich rodziców. Ale tylko wtedy, jeśli są Państwo przekonani, że Państwa produkt czy usługa, są niezbędne w codziennym życiu dla wielu rodzin.
  • Niezbędna potrzeba mojego wsparcia w procesie naprawy Państwa telefonu. Jeśli tak się zdarzy, że napotkają Państwo na problem „nie do przejścia” dla Państwa zachęcam do kontaktu. Czasem krótka porada może sprawić, że samodzielna naprawa telefonu lub tabletu, której się Państwo podjęli, szczęśliwie się zakończy.

Współpraca z Blogiem Młodego Taty może również oprzeć się na zamieszczeniu króciutkiej informacji wraz z linkiem do Państwa strony internetowej.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu za pośrednictwem poniższego formularza.

    Zachęcam do kontaktu już dziś! 🙂