Co czytać po Greyu?

Ostatnio natknąłem się w sieci na pytanie: Co czytać po Greyu? Pytanie oczywiście dotyczy znanej, angielskiej powieści erotycznej autorki autorki E. L. James. Akcja książki rozgrywa się głównie w Seattle. Opisuje ona relacje i stosunki seksualne między absolwentką uniwersytetu a młodym biznesmenem. Nie brakuje w nich szczególnie stosunków sadomasochistycznych.

Co czytać po Greyu? Księżycowe Dni!

Co czytać po Greyu? Erotyczna powieść Księżycowe dniNa pytanie: Co czytać po Greyu? odpowiedź może być tylko jedna. Mam tu na myśli oczywiście niemniej pikantną powieść erotyczną z elementami fantastyki, której autorką jest, pochodząca z Mysłowic Patrycja Żurek.

Główna bohaterka książki, Patricia (czyżby tylko zwykły przypadek?) jest niezamężną, atrakcyjną młodą kobietą, całkowicie oddaną pracy. gdy poznaje Stefana, jej życie zmienia się o 180 stopni. Zostaje zauroczona jego osobowością i wikła się w erotyczny trójkąt z jego partnerem, Vladimirem. Gdy obaj proponują jej wyjazd do dalekiej Rumunii i zostanie wampirzycą, długo się waha. Czy pozbędzie się człowieczeństwa na rzecz wiecznej erotycznej przygody z dwoma wspaniałymi mężczyznami? Jaką cenę przyjdzie jej za to zapłacić?

Erotyczna powieść o wampirach wlewa w stary mit sporo świeżej krwi i emocji, które pulsują od pierwszej do ostatniej strony.

E-book został wydany w E-bookowo w 2015 r., zawiera aż 337 stron. Można go nabyć na stronach wydawnictwa: Erotyczna powieść Patrycji Żurek – Księżycowe Dni w wersji elektronicznej jak i papierowej.

Dodaj komentarz